منوي خدمات سازمان را در ارتباط با شرح وظايف سازماني چگونه ارزيابي مي کنيد؟

 تایید  تعداد آرا: 95 نتيجه
IP شما: 23.21.4.239

مراسم جشن

برگزاري مراسم جشن چهل و يکمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي

تاريخ 1398/11/20

برگزاري مراسم جشن چهل و يکمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي


به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان، مراسم جشن چهل و يکمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي روز يکشنبه مورخ 20 بهمن ماه 1398 در محل سالن امام مهدي (عج) سازمان مديريت و برنامه ريزي استان با حضور ارزشمند حضرت آيت ا... محمدي، نماينده محترم مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبري ، رياست محترم و کارکنان سازمان مديريت و برنامه ريزي استان برگزار گرديد.

مراسم با تلاوت آياتي از قرآن کريم آغاز گرديد، سپس رياست محترم سازمان آقاي دکتر صيدايي ضمن تبريک ايام ا... دهه فجر، ياد و خاطره فجرآفرينان نظام اسلامي، امام بزرگوار، شهيدان و ايثارگران را گرامي داشتند و براي مقام معظم رهبري آرزوي عزت وسلامتي کردند، ايشان همچنين حضورنماينده محترم مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبري را خوش آمد گفتند و حضور ارزشمندشان را افتخاري براي جمع کارشناسي سازمان برشمردند. در ادامه از جايگاه و اهميت سازمان برنامه وبودجه و سازمان مديريت و برنامه ريزي استانها در رصد توسعه کشور و نقش آن در تصميم سازي و تصميم گيري، براي تحقق اهداف متعالي نظام اسلامي  مطالبي فرمودند، ايشان همچنين با عنايت به وظيفه خطيري که ما در برابر از جان گذشتگي شهدا بر دوش داريم، برنامه ريزي و تعهدکاري و توانمندسازي مديران را رسالت بزرگي در راستاي رسيدن به اهداف انقلاب اسلامي و فرمايشات مقام معظم رهبري، در دستيابي به پايداري و پاسداري نظام دانستند.

سپس حضرت آيت ا... محمدي، پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي، ميلاد حضرت فاطمه (س) و تولد رهبرکبير انقلاب را تبريک گفتند، ايشان فرمودند اگر با شناخت و آگاهي از ارزش مسئوليتي که برعهده داريم وظايفمان را انجام دهيم، کار به نحو احسن انجام ميگيرد و ما از انجام آن رضايت دروني کسب ميکنيم. ايشان همچنين نقش فعاليتها و خدمات ارزشمند سازمان مديريت و برنامه ريزي را زيرساخت دستيابي به موفقيت براي تمام رؤسا و مديران  ساير دستگاهها دانستند.

براي ديدن عکس هاي مراسم به گالري تصاوير مراجعه کنيد و يا بر روي اين لينک کليک کنيد.

 

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 253

خدمات الکترونیک