منوي خدمات سازمان را در ارتباط با شرح وظايف سازماني چگونه ارزيابي مي کنيد؟

 تایید  تعداد آرا: 95 نتيجه
IP شما: 23.21.4.239

 

دوازدهمين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان برگزار شد

تاريخ 1398/11/03

 

دوازدهمين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان همدان در سال 98

 

دوازدهمين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان برگزار شد


به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان، دوازدهمين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان صبح روز پنجشنبه مورخ 3 بهمن ماه 1398 در محل سالن شهداي استانداري همدان به رياست جناب آقاي مهندس شاهرخي، استاندار محترم استان همدان و با حضور دکتر حاجي بابايي، نماينده محترم مردم همدان وفامنين در مجلس شوراي اسلامي و کليه مديران دستگاههاي اجرايي استان برگزار شد.

قرائت آياتي از قرآن کريم آغازگر جلسه بود و پس از آن جناب آقاي دکتر صيدايي، رئيس محترم سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و دبير ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان ضمن خير مقدم به استاندار محترم، نماينده محترم مردم همدان وفامنين در مجلس شوراي اسلامي و مديران محترم دستگاههاي اجرايي استان، فرمودند: بررسي عملکرد 9 ماهه سند راهبردي و برنامه عملياتي سه ساله استان محور بحث جلسه است و برنامه محوري خوشبختانه سرلوحه کار مديران استان بوده و آثار چشمگيري داشته است. ايشان همچنين از تصويت لايحه پيشنهادي دولت توسط کميسيون تلفيق و فرصت 10 روزه براي نمايندگان جهت انجام بررسي هاي لازم سخن گفتند و فرمودند در عملکرد 9 ماهه دستگاهها با توجه به جداول از برنامه جلو هستيم، عملکرد خوب استان در تحقق اهداف سند راهبردي  را حاصل تلاش و همت همه مجموعه مديران استان در جهت برنامه محوري دانسته و فرمودند تلاش ميکنيم دبيرخانه آئينه تمام نماي عملکرد دستگاهها باشد.

دستو کار بعدي جلسه گزارش عملکرد اقتصاد مقاومتي شهرستان فامنين توسط فرماندار محترم شهرستان بود که جناب آقاي شماعي، فرماندار محترم شهرستان فامنين فرمودند: فعاليتهاي خوبي از جمله در بحث اشتغال و واگذاري صندوقهاي خرد روستايي به بانوان، نيروگاه خورشيدي خانگي و منطقه ويژه جهان آباد انجام گرفته است.

آقاي دکتر حاجي بابايي، نماينده محترم مردم همدان وفامنين در مجلس شوراي اسلامي، مطالبي به شرح زير در جلسه ارائه فرمودند: پيشنهاد به مديران دستگاهها براي اطلاع رساني در مورد کارهاي بزرگ انجام شده در سالهاي اخير که با حمايت دولت انجام گرفته بوده وهمچنين به ذکر نمونه هاي بسيار خوبي از کارهاي زيربنائي سالهاي قبل مانند، زيرساخت مناسب براي فاضلاب شهري که بيست سال پيش انجام شده و هم اکنون در تغييرات اقليمي بوجود آمده مانع مهمي براي جلوگيري از آسيب هاي سيل است و اين اقدامات مهم را از برکات و خدمات نظام مقدس جمهوري اسلامي دانستند.

جناب آقاي مهندس شاهرخي، استاندار محترم استان همدان با تشکر از فرمايشات دکتر حاجي بابايي از نگاه مثبتي که با توجه به اقدامات مفيد انجام گرفته و توسعه بدون حاشيه به استان وجود دارد و تعابير خوبي که وزيران دولت در مورد استان عنوان ميکنند ياد کردند و نمونه هايي از پروژه هاي موفق انجام گرفته را مطرح کردند و ضمن تشکر از همه مديران دستگاههاي اجرايي، احترام به همه اقشار و ارتباط چهره به چهره با آنان و حمايت از سرمايه گذاران و جلوگيري از ايجاد مانع بر سر راه اين جريان سيال را از جمله وظايف مديران دانستند. ايشان فرمودند از ابتداي اجراي طرح سند توسعه راهبردي استان تاکنون 4 هزار و 200 ميليارد تومان سرمايه گذاري انجام شده است. و با بيان اينکه بنياد مسکن با 344 درصد بيشترين کار را در زمينه اشتغالزايي انجام داده است گفت: بيشترين بار اشتغالزايي هم بر دوش بهزيستي، صنعت و معدن، جهاد کشاورزي، کميته امداد، راه و شهرسازي و آموزش و پرورش بوده است.

استاندار محترم استان همدان با اشاره به بارندگي سيل آسا در اوايل سال تأکيد کرد: 18 هزار واحد مسکوني بازسازي و تعميير شده است.

وي در ادامه با اشاره به انتقال پساب شهر همدان به نيروگاه شهيد مفتح، از نجات دشت کبودراهنگ با اين اقدام سخن به ميان آورد و فرمودند: 3 ميليون مترمکعب پساب هم به منطقه ويژه جهان آباد اختصاص يافته است.

 

 

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 228

خدمات الکترونیک