منوي خدمات سازمان را در ارتباط با شرح وظايف سازماني چگونه ارزيابي مي کنيد؟

 تایید  تعداد آرا: 94 نتيجه
IP شما: 3.235.22.210

بمناسبت هفته ولايت

مراسم جشن خانواده سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان برگزار شد

تاريخ 1398/05/28

بمناسبت هفته ولايت: مراسم جشن خانواده سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان برگزار شد

با حضور دکتر صيدايي رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان مراسم جشن فرهنگي، معنوي و تجليل و تقدير از دانش آموزان و دانشجويان برتر خانواده سازمان برگزار گرديد


به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان، بمناسبت هفته ولايت و فرا رسيدن عيد سعيد غدير خم مراسم جشن فرهنگي - معنوي خانواده سازمان با حضور دکتر صيدايي رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، امام جماعت سازمان، کليه کارکنان و بازنشستگان سازمان بهمراه خانواده در شامگاه دوشنبه مورخ  28/05/1398 در محل هتل بااطاهر برگزار شد.

در اين مراسم جشن علاوه برخانواده همکاران، بازنشستگان سازمان نيز طبق سنوات گذشته در مراسم جشن حضور داشتنند.

 

در ابتداي مراسم دکتر صيدايي رئيس سازمان ضمن خوش آمدگويي به خانواده بزرگ سازمان و تبريک هفته ولايت و فرا رسيدن عيد سعيد غدير خم اظهار داشت اين جشن را بايد به فال نيک گرفت و از همه خانواده ها، مادران، همسران و فرزندان پرسنل اين سازمان که با وضعيت شغلي همکاران همراهي مي کنند تشکر مي کنم.

دکتر صيدايي طي ايراد سخنراني بر ضرورت توجه به مباحث خانواده به عنوان يک نهاد اجتماعي ارزشمند و رکن رکين نهادهاي اجتماعي اشاره و خانواده را اساس و پايه رشد و تعالي فرزندان و نسل آينده برشمردند.

در ادامه اين مراسم با حضور رئيس سازمان، امام جماعت سازمان ومعاونين سازمان از دانش آموزان و دانشجويان مقاطع مختلف تحصيلي که در سال تحصيلي 98 - 97 موفق به اخذ رتبه هاي برتر شدند با اهداء لوح تقدير و تجليل به عمل آمد.

در پايان مراسم با اجراي قطعه موسيقي سنتي و برگزاري مسابقه بين فرزندان خانواده سازمان از جمله بخش هاي اين مراسم جشن خانواده سازمان بود.

 

عکس هاي بيشتر در گالري تصاوير

 

 

 

 

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 181

خدمات الکترونیک