منوي خدمات سازمان را در ارتباط با شرح وظايف سازماني چگونه ارزيابي مي کنيد؟

 تایید  تعداد آرا: 15 نتيجه
IP شما: 34.232.62.209

رونمايي از سند راهبردي و برنامه عملياتي توسعه استان همدان

برگزاري نخستين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان همدان در سال 1398

تاريخ 1398/02/05

نخستين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان همدان در سال 1398

رونمايي از سند راهبردي و برنامه عملياتي توسعه استان همدان 


به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان، نخستين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان در سال 98 با حضور استاندار محترم و معاونين، نمايندگاه محترم مردم استان در مجلس شوراي اسلامي و کليه مديران دستگاههاي اجرايي استان مورخ 1398/02/05 در محل سالن شهداي استانداري برگزار شد.

در ابتداي جلسه از " سند راهبردي و برنامه عملياتي توسعه استان همدان (1400- 1398) " که برنامه سه ساله را در پي دارد رونمايي شد.

 دکتر صيدايي رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ضمن خيرمقدم به اعضاي جلسه به تشريح برنامه هاي ستاد اقتصاد مقاومتي در سال 98 پرداختند و اظهار اميدواري کردند که در راستاي تحقق اهداف سند راهبردي و برنامه هاي عملياتي استان نسبت به اجراي سياستهاي ابلاغي اقتصاد مقاومتي اقدامات بهتر از سال قبل انجام شود.

دکتر صيدايي در گزارش عملکرد سال قبل جايگاه استان را در زمينه اقتصاد مقاومتي در کشور جايگاه ممتاز برشمردند و گفتند متوسط عملکرد استان در شاخص هاي مختلف را بيش از 114 درصد تحقق يافته است.

 در ادامه مهندس شاهرخي استاندار محترم استان توجه به شعار سال و رونق توليد را بسيار حياتي برشمردند و راهکارهاي دستيابي به اين امر مهم را براي اعضاي جلسه تشريح نمودند.

وي در اين زمينه برخي مشکلات موجود را برشمرده و از دستگاههاي اجرايي خواستند که در جهت رفع مشکلات موجود تمام تلاش خود را بکار گيرند.

نمايندگان محترم مردم استان نيز در مورد شرايط استان و کشور و راهکارهاي برون رفت از شرايط سخت موجود بياناتي را ايراد نموند.

 

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 232

خدمات الکترونیک