بمناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي:

مراسم جشن خانواده سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان برگزار شد

تاريخ 1397/11/25

بمناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي:

مراسم جشن خانواده سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان، بمناسبت فرا رسيدن چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي مراسم جشن فرهنگي - معنوي خانواده سازمان با حضور رئيس، کليه کارکنان و بازنشستگان سازمان بهمراه خانواده در شامگاه پنجشنبه مورخ 1397/11/25 در محل هتل بااطاهر برگزار شد.

در اين جشن علاوه برخانواده همکاران، بازنشستگان سازمان نيز طبق سنوات گذشته در مراسم جشن حضور داشتنند.

در ابتداي مراسم دکتر صيدايي رئيس سازمان ضمن خوش آمدگويي به خانواده بزرگ سازمان و تبريک چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي اظهار داشت اين جشن را بايد به فال نيک گرفت و اميدوارم همدلي و صميميت در بين همکاران بيشتر از اين شود.

وي روحيه همکاري و همدلي در هر سازمان را عامل موفقيت دانست و به وظايف سازمان اشاراتي داشتند وافزود: براي عملياتي کردن اسناد توسعه‎اي استان و همچنين سرعت بخشيدن به توسعه همه جانبه بايد برنامه‌ ريزي دقيق داشته باشيم.

دکتر صيدايي در بخشي ديگر از سخنانش با اشاره به برکاتي که در جاي‎جاي ايران به برکت انقلاب اسلامي به دست آمده است، افزود: قبل از پيروزي انقلاب اسلامي محروميت در همه جاي کشور موج مي‌زد، اما امروز به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شاخص برخوردار جامعه از امکانات به طور چشمگيري افزايش پيدا کرده است.

وي تاکيد کرد: انقلاب اسلامي ايران متعلق به همه آحاد جامعه است و هر کس در هر جايگاهي است، بايد براي سربلندي اين نظام، رفع مشکلات و محروميت‎هاي جامعه و توسعه کشور تلاش کند.

در ادامه مراسم برنامه جنگ شادي، موسيقي سنتي و مسابقه براي همکاران و فرزندان برگزار و جوايزي به آنها اهدا گرديد.

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 150

پیوندها

خدمات الکترونیک