افتتاح و کلنگ زني پروژه هاي عمراني همزمان با هفته دولت

با حضور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان پروژه هاي عمراني شهرستان بهار افتتاح و کلنگ زني شد

1397/06/04

افتتاح و کلنگ زني پروژه هاي عمراني همزمان با هفته دولت

با حضور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان پروژه هاي عمراني شهرستان بهار افتتاح و کلنگ زني شد

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان در هفته دولت و به منظور نکوداشت ياد و خاطره شهيدان دولت، افتتاح و کلنگ زني پروژه هاي عمراني و سرمايه گذاري شهرستان بهار مراسمي با حضور دکتر صيدايي رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و فرماندار شهرستان بهار و شهردار شهر لالجين در مورخ  چهارم شهريورماه سالجاري برگزار گرديد.

در اين مراسم 5 پروژه به شرح زير با رقم سرمايه گذاري بالغ بر 300 ميليارد ريال کلنگ زني و افتتاح گرديد.

1-کلنگ زني پروژه سايت مشاغل مزاحم شهر لالجين با سرمايه گذاري 110 ميليارد ريال و در زميني به وسعت بيش از 11 هزار مترمربع و 135 واحد تجاري و کارگاهي با مشارکت شهرداري و بخش خصوصي

2- افتتاح پروژه جايگاه سوخت رسان فرضيان واقع در خروجي شهرلالجين به سمت روستاي فرضيان با سرمايه گذاري 15 ميليارد ريال که مبلغي از اين سرمايه توسط وام هاي توسعه اشتغال تامين شده است پروژه در مساحت حدود يک هکتار و با اشتغالزايي 8 نفر اجرا شده است.

3- افتتاح پروژه جايگاه سوخت قبادي واقع در مسير بزرگراه کربلا با وسعت بيش از يک هکتار و اشتغالزايي 30 نفر با احداث فضاهاي جانبي از قبيل اقامتگاه و فضاي پذيرايي و جايگاههاي خدماتي مختلف به عنوان بزرگترين مجتمع خدماتي استان و سرمايه گذاري بالغ بر 40 ميليارد ريال، اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي بيش از 4 ميليارد ريال به صورت کمک بلاعوض جهت احداث رمپ ورودي و خروجي مجتمع هزينه کرد و تغيير کاربري ملک را نيز به صورت رايگان انجام داده است.

4- افتتاح پروژه صنايع غذايي زرتاب واقع در شهرک صنعتي بهاران با سرمايه گذاري 30 ميليارد ريال و اشتغالزايي حداقل 15 نفر که اين رقم تا 100نفر قابل افزايش است.

5- افتتاح پروژه گوني بافي طاعتي همت در زميني به مساحت 1200 متر مربع و زير بنايي مفيد 800 متر مربع با سرمايه گذاري بخش خصوصي به ميزان 1200 ميليارد ريال و اشتغالزايي 4 نفر و ظرفيت توليد سالانه 350 تن کيسه هاي پروپلين و گوني

 

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 178

خدمات الکترونیک