مراسم تجليل و تقدير از دانش آموزان و دانشجويان برتر خانواده سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان

مراسم جشن فرهنگي،معنوي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان

با حضور دکتر صيدايي رئيس سازمان ، مراسم جشن فرهنگي،معنوي و تجليل و تقدير از دانش آموزان و دانشجويان برتر خانواده سازمان برگزار گرديد

مراسم تجليل و تقدير از دانش آموزان و دانشجويان برتر خانواده سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان

با حضور دکتر صيدايي رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان مراسم جشن فرهنگي،معنوي و تجليل و تقدير از دانش آموزان و دانشجويان برتر خانواده سازمان برگزار گرديد


به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان مراسم جشن فرهنگي، معنوي خانواده سازمان با حضور کليه همکاران شاغل و بازنشسته و خانواده هاي ايشان در شامگاه  چهارم شهريور ماه سالجاري برگزار گرديد.

در ابتداي اين مراسم دکتر صيدايي طي ايراد سخنراني بر ضرورت توجه به مباحث خانواده به عنوان يک نهاد اجتماعي ارزشمند و رکن رکين نهادهاي اجتماعي اشاره و خانواده را اساس و پايه رشد و تعالي فرزندان و نسل آينده برشمردند.

ايشان بيان داشتند به لحاظ اهميت و جايگاه سازمان مديريت و برنامه ريزي در تدوين و ارايه برنامه راهبردي براي حرکت کشور در مسير توسعه مي بايست اين برنامه ريزي وآينده سازي نيز به صورت ويژه و با حساسيت بيشتر توسط همکاران، در جهت رشد و تعالي و حرکت صحيح فرزندان در خانواده ها انجام گيرد. و خانواده به عنوان يک نهاد ارزشمند در دين مبين اسلام مي بايست يک بستر امن و آرامي جهت اين حرکت روبه رشد و آينده ساز باشد.

وي با اشاره به ضرورت توجه به تربيت صحيح فرزندان در خانواده به عنوان آينده سازان اين سرزمين مقدس و داشتن برنامه هاي صحيح و اصولي که مبيني بر آموزه هاي دين اسلام باشد بيان داشتند که در هر جامعه اي که ارزشهاي اخلاقي و معنوي در نظام و کيان خانواده حاکم باشد آينده آن جامعه و نسل آينده و فرزندان آن يک حرکت صحيح و رو به رشد را تجربه خواهند کرد و چنانچه از اين ارزشها دور باشيم نسل آينده يک نسل بلاقيد و بي توجه و ضعيف خواهد بود.

در ادامه اين مراسم با حضور رئيس و معاونين سازمان از دانش آموزان و دانشجويان مقاطع مختلف تحصيلي که در سال تحصيلي 97 - 96 موفق به اخذ رتبه هاي برتر شدند با اهداء لوح تقدير و تجليل به عمل آمد.

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 154

خدمات الکترونیک