بمناسبت بزرگداشت شهدا

بازديد رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به همراه مديرکل بنياد شهيد و ايثارگران استان از خانواده هاي معظم شهدا

دکتر صيدايي: يپروي از راه شهدا و بازديد از خانواده هاي معظم شهدا يک وظيفه شرعي است

بمناسبت بزرگداشت شهدا

بازديد رئيس سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان به همراه مديرکل بنياد شهيدوايثارگران استان از خانواده هاي معظم شهدا

دکتر صيدايي:  يپروي از راه شهدا و بازديد از خانواده هاي معظم شهدا يک وظيفه شرعي است.


به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان، به مناسبت بزرگداشت شهدا، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان با حضور در منازل خانواده معظم شهدا استان با خانواده هاي شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي ديدار و گفتگو کردند.

دکتر صيدايي با تجليل از صبر، ايثار و فداکاري‌هاي خانواده معظم شهيدان گفت: ايثارگري و جان فشاني هاي شهيدان باعث شد تا کشور از گزند بيگانگان در امان باشد.

رئيس سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان افزود: شهيدان والامقام جان خود را در راه اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي اهدا کردند تا عزت و اقتدار کشور در دنيا حفظ شود و با نثار جان عزيز خود امنيت و آسايش را براي اين مرز و بوم به ارمغان آوردند و بر همگان واجب است با حرکت در راه امام (ره) و شهدا و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب در جهت پيشرفت و سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران گام بردارند.

دکتر صيدايي با بيان اينکه خدمت و قدرداني از خانواده معظم شهداء يک تکليف و امر ضروري است واظهار داشت: آسايش و آرامشي که در جامعه حکم فرماست، مديون همين فداکاري و ايثارگري هاي شهيدان است که پاداش آنان نزد خداوند متعال محفوظ خواهد بود.

وي اضافه کرد: امام (ره) و مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) همواره تاکيد فراوان بر تکريم و خدمت به خانواده معظم شهدا داشته و دارند. بنابراين دراين راستا بايد همواره و در همه حال خدمتگزار شما بزرگواران باشيم و اين ديدارها به منظور ارج نهادن به صبر و ايثار شما عزيزان است.

 دکتر صيدايي اظهار اميدواري کرد که خداوند متعال توفيق ادامه راه شهيدان و خدمتگزاري به خانواده هاي معظم شهداء را به ما عنايت نمايد تا شرمنده خانواده هاي آنان نباشيم.

گفتني است رياست سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان ضمن شنيدن مسائل و مشکلات خانواده هاي اين شهيدان بزرگوار، با اهداء لوح سپاس از صبر و بردباري آنان تقدير نمود.

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 169

خدمات الکترونیک