گزارش تصويري 22 بهمن

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در اجتماع راهپيمايان در مسجد اعظم فامنين

دکتر صيدايي: امروز حضور پرشکوه مردم، معطوف در پيشگاه الهي است

دکتر صيدايي: امروز حضور پرشکوه مردم، معطوف در پيشگاه الهي است

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در اجتماع راهپيمايان در مسجد اعظم فامنين گفت:

حضور گسترده و پرشور امروز شما مردم ازهمه اقشار و از تمامي نقاط شهرستان، معطوف در پيشگاه الهي است و شهدا نگاهشان به قدمهاي شما بود.


به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان همدان، دکتر صيدايي در اجتماع راهپيمايان در مسجد اعظم فامنين از حضور گسترده و پرشور تقدير و تشکر کرد و افزود: حضور پرشکوه شما معطوف در پيشگاه الهي است.

دکتر صيدايي عنوان کرد: 22بهمن را بايد به حقيقيت جشن گرفت وگرامي داشت چرا که سلطه ابرقدرتها بر اين کشور تمام شد. با پيروزي انقلاب، نظام و حاکميت انقلابي در اين کشورمان حاکم شد، ما اين عزت و اقتدار را از شهيدان داريم.

وي اظهار کرد: کشورمان به دليل موقعيت استراتژيک و موقعيت نفتي همواره مورد طمع ابر قدرتها بود در سال 57 نظام سرمايه داري آمريکا با دست نشانده اي که در ايران قرار داده بود سرمايه ملي ما را به تاراج داد و پايمال کرد، گرچه مردم در خفقان بودند و سختي کشيدند اما حضور در صحنه مردم انقلابي موجب شد اين کشور به هويت خود برگردد.

دکتر صيدايي ابراز داشت: گرچه در وضعيت تحريم هستيم اما برنامه داريم و آينده نگريم که امروز در نگاه ما عدالت محوري، اشتغال زايي و ايجاد توسعه در جاهايي که تازه بوجود آمدند در اولويت است، اين شهرستان داراي استعدادهاي توسعه و پيشرفت است داراي مردم ولايتمدار و شهرستاني که داراي استعدادهاي توسعه اي است.

وي اضافه کرد: ما هنوزدر ميانه راه هستيم هدف ما اسقرار حاکميت الهي و سپردن پرچم عدالت، به دست عدالت گستر جهان حضرت مهدي موعود است، اين راه که چند صدهزار شهيد و جانباز ايثارگر مسير ان را تداوم دادند هم اکنون پرچم ان دينداري و پيشرفت در دست شما مردم خوب نسل حاضر است ما بايد دنياي تشنه عدالت را از حاکميت دين برخوردار کنيم.

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 278

خدمات الکترونیک