افتتاح سالن اجتماعات امام مهدي (عج) سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان همدان

به مناسبت نيمه شعبان ولادت حضرت وليعصر(عج) و با حضور جناب آقاي مهندس نيکبخت استاندارمحترم همدان سالن اجتماعات اين سازمان افتتاح گرديد.

 

افتتاح سالن اجتماعات امام مهدي (عج) سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان همدان


به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان همدان  در روز پنج شنبه مورخ 13/02/1397 به مناسبت روز نيمه شعبان ولادت سراسر نور حضرت وليعصر(عج) با حضور جناب آقاي مهندس نيکبخت استاندارمحترم استان و مجموعه همکاران سازمان مديريت وبرنامه ريزي سالن اجتماعات امام مهدي (عج) اين سازمان افتتاح گرديد.

در اين مراسم جناب آقاي دکترصيدايي ضمن خيرمقدم به استاندارمحترم و با تبريک اعياد و ايام ماه شعبان، عيد ولادت حضرت مهدي (عج) يکي از اعياد بزرگ شعيه دانست و اشاره کردند که خداوند جهان را با حکمت آفريده و انسان را به عنوان جانشين و خليفه الله در روي زمين معرفي کرده است و تکامل و تقرب الي الله را مسير و هدف انسان و جامعه انساني قرار داده است و براي تحقق اين امر پيامبران و امامان معصوم وکتاب آسماني را راهنما قرار داده است و در همين مسير آخرين معصوم و امام ما شيعيان که اصل و نسب در امامت و ولايت دارد براي تحقق وعده الهي و حاکميت عدل و عدالت و ايجاد جامعه اسلامي و عملي نمودن تمام دستورات الهي ظهور خواهد کرد.

ايشان اشاره کرند که امروز در استان همدان مجموعه شرايط لازم براي توسعه استان وجود دارد و از حيث زماني فرصت خوبي با وجود تمام ظرفيت هايي که در دسترس مي باشد خصوصا حضور آقاي مهندس نيکبخت به عنوان استاندار وجود دارد که مي تواند استان را در مسير توسعه و رشد و بالندگي کمک کند.

دکتر صيدايي با توجه به ظرفيت هاي سازمان مديريت وبرنامه ريزي بيان کردندکه همکاران ما در سازمان با نگاه سيستمي و پشتوانه آمايش،درک توسعه اهميت دادن به مشارکت و داشتن اسناد راهبردي و برنامه هاي توسعه با همه توان در مسير توسعه استان و همراه و هم ياري ساير دستگاه ها به سمت جلو حرکت مي کند و همه تلاش هاي خود را با درک زمان و مکان به کار مي گيرد که به اهداف متعالي استان تحقق پيدا کند.

ايشان در ادامه از حمايت هاي استاندار محترم و توجه به برنامه هاي سازمان تقدير وتشکر نمودند.

در ادامه اين مراسم جناب آقاي مهندس نيکبخت استاندار محترم ضمن تقدير و تشکر از زحمات جناب آقاي دکتر صيدايي و مجموعه همکاران سازمان مديريت وبرنامه ريزي در جهت همکاري در توسعه استان، سازمان مديريت را خانه مديران و برنامه ها دانست و بيان کردند که در اين سازمان بايد همه برنامه ها شکل بگيرد و ابلاغ شود.

ايشان به اعتماد صددرصدي مجموعه دستگاه هاي اجرايي استان به سازمان و تعاملات موجود را عالي دانسته و خود را به عنوان همکار و هميار مجموعه سازمان ملزم به حمايت از اين برنامه ها دانستند.


براي مشاهده آرشيو تصاوير اين رويدادمي توانيد از گالري تصاوير ديدن کنيد.

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 316

خدمات الکترونیک