به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان در اولين روز از هفته دفاع مقدس 1396/7/1 رييس و مديران و معاونين سازمان مديريت و برنامه ريزي با حضور در سپاه انصار الحسين همدان با سردار مجيدي فرمانده سپاه انصار الحسين ديدار داشتند.

دکتر صيدايي: سازمان مديريت و برنامه ريزي بايد نقش اثر گذار در فرآيند توسعه استان داشته باشد.

 

دکتر صيدايي:

سازمان مديريت و برنامه ريزي بايد نقش اثر گذار در فرآيند توسعه استان داشته باشد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان در اولين روز از هفته دفاع مقدس 1396/7/1 رييس و مديران و معاونين سازمان مديريت و برنامه ريزي با حضور در سپاه انصار الحسين همدان با سردار مجيدي فرمانده سپاه انصار الحسين ديدار داشتند. در اين جلسه آقاي دکتر سيد اسکندر صيدايي رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان ضمن تسليت ايام سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين و تقارن اين ماه سراسر معنويت را با ايام هفته دفاع مقدس به جايگاه و نقش اثر گذار سازمان مديريت و برنامه ريزي به عنوان يک دستگاه برنامه ريزي ، آينده نگر و توسعه محور اشاره و بيان داشتند که به لحاظ ويژگي هاي جايگاهي اين سازمان و به عنوان يک دستگاه نظارتي و برخورداري از ظرفيت هاي بالاي تصميم سازي در حوزه هاي مختلف توسعه اي و برنامه ريزي با تعامل بسيار نزديک با ساير دستگاههاي اداري و اجرايي استان نقش ارزنده اي در بهبود فضاي استان و حرکت در مسير برنامه هاي توسعه اي دارد.

ايشان اشاره کردند که تمام برنامه هاي اين سازمان جهت هم افزايي و حرکت استان در مسير توسعه و تعالي و برون رفت از بعضي چالشها و دغدغه هايي است که در مسير توسعه قرار گرفته است.

دکتر صيدايي با اشاره به وضعيت اشتغال ، بيکاري و معضلات اجتماعي بيان داشتند که به لحاظ جايگاه خاص سپاه و بسيج در حوزه هاي مختلف اين آمادگي را داريم که با يک برنامه مدون و آينده نگر در مسير رفع و حل اين مشکلات با هر دستگاهي خصوصاً سپاه و بسيج تعامل سازنده داشته باشيم .

در ادامه اين جلسه سردار مجيدي فرمانده سپاه انصار الحسين ضمن قدرداني از زحمات مجموعه سازمان مديريت و برنامه ريزي در ارايه برنامه هاي راهبردي و توسعه محور آمادگي سپاه استان را براي همکاري هاي مختلف در حوزه هاي مربوط به رفع مشکلات و موانع استان اعلام و نقش سازمان مديريت را به عنوان مغز متفکر دستگاههاي استان يک نقش ارزشمند و اثر گذار دانستند.

ارسال به دوستان | | دیدگاه شما   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 155

خدمات الکترونیک