به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان : بيستمين جشنواره شهيد رجايي استان همدان روز پنج شنبه مورخ 2/6/1396 در سالن اجتماعات استانداري با حضور استاندار، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، نماينده ولي فقيه استان ، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي استان و مديران دستگاههاي اجرايي استان برگزار شد.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان خبر داد : معرفي 16دستگاه برتر همدان در بيستمين جشنواره شهيد رجايي استان همدان

 

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان : بيستمين جشنواره شهيد رجايي استان همدان روز پنج شنبه مورخ 2/6/1396 در سالن اجتماعات استانداري با حضور استاندار، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، نماينده ولي فقيه استان ، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي استان و مديران دستگاههاي اجرايي استان برگزار شد.

دکتر صيدايي رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در ابتدا ضمن تبريک آغاز هفته دولت ، ياد وخاطره همه شهيدان خصوصاً شهيد رجايي و با هنر را گرامي داشته و در مورد فلسفه وجودي اين جشنواره قدرداني از مقام شهيد و شهادت و قدرداني از مقام خدمتگزاران و دولتمردان استان مي باشد هر چند در نظام ارزشي زندگي مي کنيم که خداوند به نيت و عمل همه افراد اجر و پاداش مي دهد ولي با اين جشنواره نيز قدردان زحمات آنها هستيم .

وي تصريح کرد: روند کلي ارزيابي اين جشنواره همه ساله به منظور بزرگداشت مقام شامخ شهيدان رجايي و باهنر بصورت ملي و در همه استانها با 6 محور برگزار مي شود که شاخص هاي مختلف مورد ارزيابي هستند و ابتدا شاخص هاي عمومي و اختصاصي توسط سيستم مرکزي تهيه و در اختيار استانها قرارداده ميشود.

دکتر صيدايي با بيان اينکه گروه بندي دستگاهها در 5 گروه که 12 دستگاه زير مجموعه آن ها هستند مشخص شده افزود: در اين بين علاوه بر خود ارزيابي و دگر ارزيابي کارگاههاي آموزشي نيز برگزار شده است.

وي با اشاره به نحوه انتخاب دستگاههاي برتر بيان کرد: بايستي از هر گروه 5 گانه يک دستگاه برتر انتخاب شود و 3 دستگاه در شاخص هاي عمومي، 3 دستگاه در شاخص هاي اختصاصي و 4 دستگاه در محور اقتصاد مقاومتي برتر شوند که در مجموع 16 دستگاه تعيين شوند ضمن اينکه 4 نفر از تيم هاي کاري موثر،  در هر يک از دستگاه هاي اجرايي برتر توسط مديران کل تجليل مي شوند .
  

 

در پايان بيستمين جشنواره شهيد رجايي استان همدان اسامي 16 دستگاه برتر اعلام و از آنها تجليل شد که اسامي دستگاهها بر اساس امتيازات در گروه هاي مختلف بشرح ذيل اعلام گرديد:

در گروه عمومي و اجتماعي قضايي: اداره کل امور اقتصاد و دارايي استان

در گروه شرکت ها، بانک ها و بيمه ها : شرکت آب منطقه اي استان

در گروه حمايتي ، سلامت و بهداشت: دانشگاه علوم پزشکي استان

در گروه زير بنايي و توليدي : سازمان صنعت، معدن و تجارت استان

در گروه علمي ، فرهنگي و آموزشي : اداره کل فني و حرفه اي استان

بر اساس امتيازات شاخصهاي عمومي : شرکت توزيع نيروي برق استان – شرکت آب و فاضلاب شهري استان – سازمان جهاد کشاورزي استان

بر اساس امتيازات شاخصهاي اختصاصي : اداره کل ورزش و جوانان استان –کميته امداد امام خميني استان – اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان – کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان

بر اساس امتيازات شاخص هاي اقتصاد مقاومتي : سازمان صنعت، معدن و تجارت استان – اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان – اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان – بنياد مسکن انقلاب اسلامي استان