احادیث روز

  • امام رضا (ع): هر كس‌ اندوه‌ و مشكلى‌ را از مؤمنى‌ برطرف‌ نمايد ، خداوند در روز قيامت‌اندوه‌ را از قلبش‌ برطرف‌ سازد

  • امام علی (ع) : قیمت و ارزش هر کس به اندازه ی کاری است که به خوبی می تواند انجام دهد.

  • پيامبر صلي الله عليه و آله :رجب ماه بارش رحمت الهى است . خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد .

  • حديث قدسى :ماه (رجب) ، ماه من ، بنده ، بنده من ، و رحمت ، رحمت من است ؛ هر كه در اين ماه مرا بخواند ، اجابتش كنم و هر كه حاجت آورَد ، عطايش كنم .

  • حضرت زهرا (س) : بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد.

اخبار و رویدادها

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان در روز چهارشنبه مورخ 1396/7/6 با حضور در بين کارکنان سازمان مديريت و برنامه ريزي همدان در جلسه عمومي کارکنان اين سازمان شرکت کردند.

حضور سرکار خانم اربابي معاون محترم توسعه منابع انساني و هماهنگي استانهاي سازمان برنامه و بودجه در بين کارکنان سازمان مديريت و برنامه ريزي همدان

 
1396/07/11

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان: بمناسبت هفته دفاع مقدس،رئيس ومديران سازمان با حضور در منزل خانواده شهدا و ايثارگران با آنها ديدار داشتند.

در اين ديدار آقاي دکتر صيدايي رئيس سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان ضمن تسليت ايام سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين(ع) وگراميداشت ايام هفته دفاع مقدس به جايگاه شهدا و ايثارگران اشاره و بيان داشتند: شهدا مجاهداني بودند که پرچم رسالت و پاسداري از انقلاب را به دوش کشيده و پيروي از سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين(ع) را به شايستگي پاس داشتند و با خون پاک خود درخت تنومند نظام مقدس اسلامي را آبياري نمودند.

 
1396/07/05

فراخوان انتخاب مجريان طرح هاي پژوهشي دستگاهاي اجرايي استان -1396

فراخوان انتخاب مجريان طرح هاي پژوهشي دستگاه هاي اجرايي استان

 
1396/07/11

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان در اولين روز از هفته دفاع مقدس 1396/7/1 رييس و مديران و معاونين سازمان مديريت و برنامه ريزي با حضور در سپاه انصار الحسين همدان با سردار مجيدي فرمانده سپاه انصار الحسين ديدار داشتند.

دکتر صيدايي: سازمان مديريت و برنامه ريزي بايد نقش اثر گذار در فرآيند توسعه استان داشته باشد.

 
1396/07/03

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان همدان مورخ 1396/6/28 با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي کشور، استاندار همدان، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و مديران دستگاههاي اجرايي استان برگزار گرديد.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان خبر داد : امسال در استان همدان 120 پروژه به بخش خصوصي واگذار شده است.

 
1396/06/30